Privatna srednja škola Marko Antun de Dominis

Osnovni podaci

Adresa: Put brodarice 6, 21000 Split

E-mail: privatnaskola@dominis.hr

Kontakt tel. / fax: 021 493542  / -

E-adresa: www.dominis.hr

Program: gimnazijski, strukovni - četverogodišnji programi

Opis škole

Vaše dijete je na životnom raskrižju, darujte mu životni uspjeh. Odaberite srednju školu Dominis koja uz red, rad i disciplinu priprema vaše dijete za željeni fakultet. Pokazatelj izvrsnosti su nadprosječni rezultati državne mature naših učenika koje možete provjeriti i na našoj web stanici.

Po čemu je škola drugačija od drugih?

Nastava u jutarnjoj smjeni, rad u malim skupinama, prilagodba individualnim potrebama učenika, aktivnim sportašima rad u školi usklađen je s treninzima, samostalan rad na projektima, dopunska nastava i individulani rad tijekom cijele školske godine, priprema za Državnu maturu tijekom sve četiri godine obrazovanja, nulta stopa tolerancije na nasilje

Opća gimnazija

Hotelijersko – turistički tehničar

School