Ekonomska škola, Imotski

Osnovni podaci

Adresa: Bruna Bušića 59, 21260 Imotski

E-mail: ured@ss-ekonomska-imotski.skole.hr

Kontakt tel. / fax: 021/842-222

E-adresa: http://ss-ekonomska-imotski.skole.hr/

Program: strukovni - četverogodišnji programi

Opis škole

U školi se stječe široko i stručno znanje u programima ekonomist,upravni referent i poslovni tajnik. Učenici se osposobljavaju za rad na poslovima na kojima će raditi nakon završetka srednjoškolskog obrazovanja.

Po čemu je škola drugačija od drugih?

Veliki broj učenika naše Škole sudjeluje u raznim akcijama koje se provode u našem gradu, sudjelujemo u raznim humanitarnim akcijama, u Školi imamo razne sekcije u kojima potičemo kreativnost učenika.Možemo sw pohvaliti i sa četiri vježbeničke tvrtke.

Ekonomist

Upravni referent

Poslovni tajnik

School